אולטימה רהיטים – רהיטי קולומביני

אולטימה רהיטים – רהיטי קולומביני

אולטימה רהיטים

בחירה של רהיטים חדשים לבית כיום היא בחירה שמקדישים לה הרבה מאד זמן, מחשבה וגם לא מעט כסף. אנשים יודעים היום שאין טעם לקנות רהיטים במחיר נמוך שהאיכות שלהם לא גבוהה, אלא עדיף להשקיע את סכומי הכסף הדרושים תמורת מותגים מובילים ואיכותיים שילוו את הבית ובני המשפחה למשך הרבה מאד זמן, שלא לומר תקופת חיים שלמה ללא הצורך להחליף או לשנות את קונספט העיצוב. אולטימה רהיטים היא חברה מובילה בעולם הריהוט הישראלי, המייבאת קולקציות מובילות של רהיטי יוקרה איטלקיים מוכרים הנמכרים בכל העולם, כדוגמת רהיטי קולומביני.

בדומה לחברות רהיטים אחרות – גם חברת אולטימה רגישה לקהל הלקוחות הישראלי ומחוברת אליו מאד. העיצובים מתאימים לטעם המקומי וכך גם מערכות הריהוט המיובאות על ידי החברה. בחברה יודעים לזהות את הטעם האישי של כל לקוח וביחד אפשר להגדיר את הדרישות והצרכים, שמהם יהיה קל יותר להתאים לו בדיוק את הרהיטים שדרושים לו, ימצאו חן בעיניו ויהיו תואמים לטעם האישי ולהעדפות הפרטיות שלו. אלפי לקוחות מרוצים רכשו אינסוף דגמים ורהיטים של המותג ויודעים שיש להם על מי לסמוך, יודעים שבחרו בחירה מעולה ושמחים שרהיטים איכותיים ומובילים לוקחים חלק בעיצוב הבית שלהם.

איך לבחור את הרהיטים?

החוכמה האמיתית מתחילה כבר בשלב החשיבה על רכישת רהיטים חדשים. אין זה מובן באליו שהרהיטים יהיו גם איכותיים, גם יפים וגם מעוצבים כך שיתאימו לצרכים של הלקוח ולכן יש חשיבות לבחור במותג רהיטים מוכר שנותן את המענה לכל הנושאים האלה. לאולטימה רהיטים סניפים בפריסה ארצית, מה שמאפשר הגעה נוחה מכל מקום בארץ, התרשמות מהדגמים המוצגים או עיון בקטלוג של חברת קולומביני והתפעלות מהאיכות, היוקרה והרמה הגבוהה של הגימור ועיצוב הרהיטים.

הבחירה עצמה של הרהיטים החדשים צריכה להתבסס על כמה וכמה שיקולים ופרמטרים – מידות (בהתאמה אישית או סטנדרטיות), נוחות, סוג חומרי הגלם שמהם עשויים הרהיטים, דרגת הקושי במידה ומדובר ברהיטים כמו מערכות ישיבה לסלון כסאות מרופדים וכמובן העיצוב של הרהיטים. כיום מדובר בעולם ומלואו, רעיונות עיצוב שלא נראו מעולם, הרבה מגע אישי והתחשבות בטעם האישי והמדויק של כל לקוח ולקוח. כשבוחרים אולם תצוגה של חברה מובילה ומוכרת, כזאת שקשובה לצרכים של הלקוח – אין ספק שהתוצאה תהיה לא פחות ממושלמת – גם בבית וגם בתחושה של בני המשפחה.

רהיטים בייצור איטלקי תמיד היו המובילים והמבוקשים ביותר בעולם הריהוט הביתי ועיצוב הפנים. מדובר ברהיטים איכותיים ביותר שכדאי להשקיע בהם והם ייתנו תמורה מלאה במשך הרבה מאד שנים. המותג קולומביני ניתן לרכישה באולמות התצוגה של חברת אולטימה כחלק ממיתוג של יוקרה, ייחוד וייבוא רהיטים לא פחות ממעולים לצרכן הישראלי, שכאמור יודע כיום להעריך איכות גבוהה ותמורה ראויה למחיר שהוא ישלם.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *